آیا تهویه مطبوع به محیط زیست آسیب میزنددر کولر گازی تک الکتریک techelectric

آیا تهویه مطبوع به محیط زیست آسیب میزنددر کولر گازی تک الکتریک techelectricReviewed by کولرها on Apr 13Rating: 5.0آیا تهویه مطبوع به محیط زیست آسیب میزنددر کولر گازی تک الکتریک techelectric آیا تهویه مطبوع به محیط زیست آسیب میزنددر کولر گازی تک الکتریک techelectric

س آسیب زیست محیطی چیست؟ ابتدا انرژی را در نظر بگیرید. هر بار که سیستم تهویه هوا را در ماشین خود قرار می دهید، اضافه کردن ۱۰ تا ۲۰ درصد اضافی به مصرف سوخت (و ۱۰ تا ۲۰ درصد اضافی به قیمت که در ایستگاه گاز پرداخت می کنید) اضافه کنید.

در سرعت های پایین، باز کردن یک پنجره به جای آن اغلب گزینه ای بهتر است، هرچند با سرعت بیشتری شما مقاومت هوا (کشیدن) را ایجاد می کنید و انرژی بیشتری نسبت به صرفه جویی خواهید کرد.

در خانه، با استفاده از سیستم تهویه مطبوع، مقدار زیادی از برق شما را اضافه می کند؛ زمانی که فیزیکدان تام مورفی، تهویه مطبوع خود را علمی آزمایش کرد، او متوجه شد که او “انرژی الکتریکی بیشتری را در دو روز از آنچه ما معمولا در یک ماه صرف می کند” استفاده کردیم.

شما می توانید سعی کنید استراتژی های دیگر مانند باز کردن پنجره های خود را در تمام شب، اما بسته شدن آنها را اولین تنگ در صبح و در طول روز برای حفظ هوای گرم از خانه خود را. در هوای بسیار گرم، شما ممکن است متوجه شوید که به سادگی نمی توانید بدون AC عمل کنید. حتی به این ترتیب، شما می توانید به میزان قابل توجهی کاهش می دهید (و مقدار انرژی که شما استفاده می کنید) به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

فروش اینترنتی انواع کولرگازی با تضمین بهترین قیمت و ضمانت اصل از نمایندگی تک الکتریک  برای مشاهده و بررسی اطلاعات و خرید به سایت مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید