اسپلیت۹۰۰۰ اینورتر تک اکتریک techelectric

اسپلیت۹۰۰۰ اینورتر تک اکتریک techelectricReviewed by کولرها on Jan 21Rating: 5.0مشخصات اسپلیت9000 اینورتر تک اکتریک techelectric اسپلیت و کولرگازی تک الکتریک در مدل های مختلف دیواری معمولیو اینورتر، ایستاده سرد و گرم و سرمایشی، پنجره ای و پرتابل می باشد. دستگاه های دارای کمپرسور اینورتر (دور متغیر) کم مصرف شامل مدل های رویال و الگانس بوده و دستگاه های معتدل و گرمسیری با کمپرسور دور ثابت در مدل های رومنس و تروپیکال می باشند.

کولر های گازی دیواری تک الکتریک در ظرفیت های ۹۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۱۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر)،۱۲۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۲۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر)، ۱۸۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۳۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر)، ۲۴۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۴۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر) و ۳۰۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۶۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر) در مدلهای سرمایشی و سرد و گرم به بازار عرضه می شود.

دستگاه های ایستاده شامل ظرفیت های ۳۶۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۷۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر)، ۴۸۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۱۰۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر)، ۶۰۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۱۲۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر) و ۹۶۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۱۶۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر) در مدلهای سرمایشی و سرد و گرم حاره ای به بازار عرضه می شود

برای مشاهده محصولات به سایت مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید