اسپلیت۹۰۰۰ گرید B تک اکتریک techelectric

اسپلیت۹۰۰۰ گرید B تک اکتریک techelectricReviewed by کولرها on Jan 21Rating: 5.0اسپلیت9000 گرید B تک اکتریک techelectricاسپلیت و کولر گازی دیواری اینورتر تک الکتریک مدل رویال با طراحی زیبا محصول 2014 کمپانی مدیا بوده که دارای کمپرسور اینورتر همراه با گاز R410 و مناسب برای مناطق معتدل و گرم می باشد. از دیگر قابلیت های این مدل سیستم شروع مجدد خودکار و حالت توربو می باشد.

اسپلیت و کولر گازی دیواری اینورتر تک الکتریک مدل رویال با طراحی زیبا محصول ۲۰۱۴ کمپانی مدیا بوده که دارای کمپرسور اینورتر همراه با گاز R410 و مناسب برای مناطق معتدل و گرم می باشد. از دیگر قابلیت های این مدل  سیستم شروع مجدد خودکار و حالت توربو می باشد.

اسپلیت و کولر گازی دیواری اینورتر تک الکتریک مدل رویال با ظرفیت های ۹۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۱۵ مترمربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر)، ۱۲۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۳۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر) و ۱۸۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۴۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر)، ۲۴۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۶۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر) و ۳۰۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۷۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر)در مدل سرد و گرم به بازار عرضه می شود.

برای اطلاع از قیمت و دیدن محصولات به سایت مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید