اسپلیت گرین ۱۸۰۰۰ GWS-H18P1T1A

اسپلیت گرین ۱۸۰۰۰ GWS-H18P1T1AReviewed by کولرها on Jan 27Rating: 5.0اسپلیت گرین 18000 GWS-H18P1T1Aکولر گرین مشخصات کلیدی اسپلیت سرد و گرم اینورتر Inverter کمپرسور روتاری

ویژگی های کولر گازی دیواری گرین ۱۸۰۰۰ سرد و گرم اینورتر مدل GWS-H18P1T1A

کولر های دو تکه یا اسپلیت ها از دو واحد مجزای یونیت داخلی و خارجی ساخته می شوند ، یونیت خارجی شامل کمپرسور و کندانسور است که در خارج از ساختمان نصب می گردد و یونیت داخلی که واحد تبخیر (اواپراتور) در آن جای دارد در داخل ساختمان جای می گیرد. یونیت خارجی و یونیت داخلی توسط دو لوله مسی به یکدیگر مرتبط هستند. لوله ی باریکتر مایع سرد را از یونیت خارجی به یونیت داخلی منتقل می کند و لوله ضخیم تر کار خروج و انتقال گرم را به یونیت خارجی به عهده دارد. ایم کولرها معمولا دارای دستگاه کنترل از راه دور هستند.
ظرفیت کولرهای گازی را معمولا با واحد Btu/hr می شناسند. Btu/hr مخفف کلمه British Thermal Unit ( واحد گرمایی انگلستان ) می باشد که هر واحد آن به معنی مقدار گرمایی است که یک پوند آب ( ۴۵۳ گرم ) ۶۰ درجه فارنهایت را به ۶۱ درجه فارنهایت در فشار ۱ اتمسفر برساند. با توجه به نیاز برودتی هر فضا از کولر گازی با ظرفیت های متناسب با آن استفاده می گردد.
از ویژگی های کولر گازی گرین می توان به سطح صدای بسیار پایین ، توزیع یکنواخت جریان هوا ، اشاره کرد .در واقع پره های خروجی هوای دستگاه علاوه بر حالت عمودی و افقی ، به چپ و راست نیز می توانند باد را پرتاب کنند. کولر گازی اینورتر گرین مدل GWS-H18P1T1A سرمایشی و گرمایشی بوده ، دارای ظرفیت سرمایشی ۱۸۰۰۰ بی تی یو بر ساعت و ظرفیت گرمایشی ۱۹۰۰۰ بی تی یو بر ساعت می باشد.منبع برق این مدل تکفاز است و دارای کمپرسور از نوع روتاری می باشد. لوله مسی ، کابل و نصب رایگان از دیگر ویژگی های این محصول است.
دمای منزلتان را در هر کجا که باشید می توانید انتخاب کنید.
کولر های گازی گرین قابلیت تجهیز به تکنولوژی کنترل WIFI IOT را دارد.
در کولر گازی گرین سرمایش مطلوب را در ۳۰ ثانیه خواهید داشت و گرمایش قوی را در حدود یک دقیقه تجربه خواهید کرد.این کولرها دارای رنج دمایی قابل انعطاف برای تمامی مناطق می باشند.
با به کار گیری فین های طلایی در کندانسورها و اواپراتور های کولر گازی گرین ، مبدل حرارتی از آلودگی هوا و عناصر خورنده در امان خواهد بود.
فیلتر ویتامین ث : این فیلتر با انتشار ویتامین ث باعث بهبود عملکرد سیستم دفاعی بدن می شود.
فیلتر یون نقره : ضد باکتری و ضد قارچ و از بین برنده انواع مختلف باکتری ها
فیلتر آنتی فرم آلدهید : ذرات فرم آلدهید که از سوختن ناقص ترکیبات کربن دار به وجود می آید را از بین می برد.

 

فروش اینترنتی انواع اسپلیت گرین ۱۸۰۰۰ GWS-H18P1T1A با تضمین بهترین قیمت و ضمانت اصل از نمایندگی گرین  

برای مشاهده و برسی اطلاعات و خرید به سایت مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید