اسپلیت گرین ۲۴۰۰۰ GWS-H24P1T1A

اسپلیت گرین ۲۴۰۰۰ GWS-H24P1T1AReviewed by کولرها on Jan 27Rating: 5.0اسپلیت گرین 24000 GWS-H24P1T1Aکولر گازی گرین مشخصات کلیدی اسپلیت سرد و گرم اینورتر Inverter کمپرسور روتاری

ویژگی های کولر گازی دیواری گرین ۲۴۰۰۰ سرد و گرم اینورتر مدل GWS-H24P1T1A

کولر های دو تکه یا اسپلیت ها از دو واحد مجزای یونیت داخلی و خارجی ساخته می شوند ، یونیت خارجی شامل کمپرسور و کندانسور است که در خارج از ساختمان نصب می گردد و یونیت داخلی که واحد تبخیر (اواپراتور) در آن جای دارد در داخل ساختمان جای می گیرد. یونیت خارجی و یونیت داخلی توسط دو لوله مسی به یکدیگر مرتبط هستند. لوله ی باریکتر مایع سرد را از یونیت خارجی به یونیت داخلی منتقل می کند و لوله ضخیم تر کار خروج و انتقال گرم را به یونیت خارجی به عهده دارد. ایم کولرها معمولا دارای دستگاه کنترل از راه دور هستند.

ظرفیت کولرهای گازی را معمولا با واحد Btu/hr می شناسند. Btu/hr مخفف کلمه British Thermal Unit ( واحد گرمایی انگلستان ) می باشد که هر واحد آن به معنی مقدار گرمایی است که یک پوند آب ( ۴۵۳ گرم ) ۶۰ درجه فارنهایت را به ۶۱ درجه فارنهایت در فشار ۱ اتمسفر برساند. با توجه به نیاز برودتی هر فضا از کولر گازی با ظرفیت های متناسب با آن استفاده می گردد.

فیلتر ویتامین ث : این فیلتر با انتشار ویتامین ث باعث بهبود عملکرد سیستم دفاعی بدن می شود.

فیلتر یون نقره : ضد باکتری و ضد قارچ و از بین برنده انواع مختلف باکتری ها

فیلتر آنتی فرم آلدهید : ذرات فرم آلدهید که از سوختن ناقص ترکیبات کربن دار به وجود می آید را از بین می برد.

فروش اینترنتی انواع اسپلیت گرین ۲۴۰۰۰ GWS-H24P1T1A با تضمین بهترین قیمت و ضمانت اصل از نمایندگی گرین  

برای مشاهده و برسی اطلاعات و خرید به سایت مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید