اسپلیت گرین ۹۰۰۰ GWS-H09P1T1A

اسپلیت گرین ۹۰۰۰ GWS-H09P1T1AReviewed by کولر ها on Jan 26Rating: 5.0اسپلیت گرین 9000 GWS-H09P1T1Aکولر گازی گرین Green مشخصات کلیدی اسپلیت سرد و گرم اینورتر Inverter کمپرسور روتاری

اسپلیت اینورتر ۹۰۰۰ GREEN

کولرگازی و اسپلیت دیواری کم مصرف گرین با بهرمندی از کمپرسور روتاری مجهز به کیت اینورتر (تغییر دهنده دور موتور) و نیز برخورداری از گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A می باشد. کولرهای اینورتر گرین مناسب برای استفاده در مناطق آب و هوایی معتدل می باشد (مانند تهران و سایر شهرهایی که حداکثر دمای تابستان حدود ۴۰ درجه دارند). کولرگازی و اسپلیت اینورتر گرین در ظرفیت ۹ هزار مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر ۲۵ متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر ۱۵ متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا ۱۰ متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد ۲٫۸ متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از ۴ نفر، و … باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود). کلیه مدل های کولر گازی و اسپلیت گرین دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۲۴ ماه گارانتی قطعات بوده و به همراه ۵ متر لوله رایگان می باشد.

هدایت جریان هوا

کولرگازی و اسپلیت اینورتر گرین قابلیت هدایت جریان هوا در حالت سرمایش به سمت سقف و در حالت گرمایش به سمت کف را دارا می باشد.

سرمایش و گرمایش سریع

با استفاده از کولرگازی و اسپلیت اینورتر گرین سرمایش مطلوب را در ۳۰ ثانیه خواهید داشت و گرمایش قوی را در حدود یک دقیقه تجربه خواهید کرد.

 

قابلیت کار در بازه دمایی گسترده

کولر گازی و اسپلیت گرین در حالت گرمایش قابلیت کار در دمای ۱۵- الی ۱۸+ و در حالت سرمایش قابلت کار در دمای ۱۵+ الی ۵۵+ درجه سانتی گراد را دارا می باشد.

فین های طلایی

با بکارگیری فین های طلایی در کندانسور ها و اواپراتورهای کولرگازی و اسپلیت اینورتر گرین، مبدل حرارتی از هر نوع آلودگی و عناصر خورنده مصون خواهد بود.

فیلتر ها

یونیت داخلی کولرگازی و اسپلیت اینورتر گرین مجهز به چندین لایه فیلتر از جمله فیلتر یون نقره و فیلتر آنتی فرم آلدئید بوده که که نقش مهمی در پالایش و بهبود کیفت هوای اتاق دارند.

فروش اینترنتی انواع اسپلیت گرین ۹۰۰۰ GWS-H09P1T1A با تضمین بهترین قیمت و ضمانت اصل از نمایندگی اسپلیت گرین 

برای مشاهده و برسی اطلاعات و خرید به سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید