اسپلیت ۱۲۰۰۰ تک الکتریک techelectric سرد

اسپلیت و کولر گازی دیواری اینورتر تک الکتریک مدل سوپر محصول سال ۱۳۹۶ کمپانی ایرانی تک الکتریک بوده و دارای کمپرسور اینورتر همراه با گاز R410 می باشد که در رده کولرگازی های کم مصرف جای میگیرد. یکی از تکنولوژی های جدیدی که در این محصول بکار رفته است را میتوان قابلیت اتصال به اینترنت از طریق دانگل WIFI و کنترل از طریق تلفن هوشمند نام برد.

این دستگاه دارای فیلتر تصفیه هوا با قابلیت شستشو بوده و از سیستم محافظت و عیب یابی خودکار قطعات داخلی بهره می برد. از دیگر ویژگی های آن میتوان به دامنه پرتاب ۱۸۰ درجه، سیستم اعلام نشتی گاز، تایمر روشن و خاموش، عملکرد بی صدا و سیستم راه اندازی خودکار پس از قطع برق اشاره نمود.

اسپلیت های تک پانل دیواری سرد و گرم اینورتر سری سوپر قابلیت کارکرد در مناطق معتدل را دارا می باشند. این دستگاه در ظرفیت های ۹۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۱۵ مترمربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر)، ۱۲۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۳۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر) و ۱۸۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۴۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر)، ۲۴۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۶۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر) و ۳۰۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۷۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر) در مدل سرد و گرم به بازار عرضه می شود.

برای مشاهده محصولات وقیمت و خرید اینترنتی به سایت مراجعه فرماییید

دیدگاهتان را بنویسید