بررسی عیوب شایع چیلرهای تراکمی و کولرهای گازی اجنرال

بررسی عیوب شایع چیلرهای تراکمی و کولرهای گازی اجنرالReviewed by کولرها on Mar 4Rating: 5.0بررسی عیوب شایع چیلرهای تراکمی و کولرهای گازی اجنرال تهویه مطبوع O'General برای اثربخشی قدرت آن مشهور است. آنها واقعا قدرتمند هستند و اگر هزینه پردازش این محصول را پرداخت می کنید، باید این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که این هزینه را در صورت حساب های برق پس از گذراندن یک سال یا دو سال به عنوان مصرف خود بهبود می دهید.

نام تجاری است که در میان کسانی که در مورد آن آگاه هستند بسیار محبوب است. آنها تولید کنندگان تهویه مطبوع محدوده حق بیمه هستند که نه تنها در هند محبوب هستند، بلکه در کشورهای خاورمیانه و همچنین در هر کجا که درجه حرارت به طور معمول بیش از ۴۵ درجه سانتیگراد باقی می ماند. این محصول برای مدت طولانی و معروف بودن آن بسیار معروف است و عملکردش را حتی در هر دمایی که با آن مواجه است، می سازد. این محصول به طور کلی یک محصول ژاپنی است اما در حال حاضر تنها از تایلند وارد می شود. بنابراین، فراموش نکنید که بسته بندی جعبه ای که در آن تولید می شود را چک کنید. O’General در حال حاضر ۲ نوع AC Split AC را ارائه می دهد:

این یک تهویه مطبوع مخصوص تقسیم بندی است که برای نصب روی سقف در خانه یا هر مکان ساخته شده است. محصول بسیار محبوب نیست، بنابراین هر سازنده علاقه ای به ساخت این نوع محصول ندارد. این محصول به طور کلی افرادی است که محدودیت فضای دیوارهای جانبی یا برخی نیازهای خاص دیگر که برای من غیر قابل پیش بینی است، مورد نیاز است.

تهویه مطبوع O’General Split (AC) Effectiveness خنک کننده

اگر یک تهویه مطبوع اتاق را خنک نکنید، آنگاه نقطه ای از داشتن آن را دارید. اما این محصول در این نقطه به شما اجازه نمی دهد. O’General برای خنک کننده عالی آن محبوب است و شما باید نگران نباشید. این عمل پیچشی پیچیده دوبله پیچیده فلپها، در هر دو جهت افقی و عمودی، با سرعت بالا به هوا می انجامد تا خنک کننده بسیار موثر در هر گوشه ای از اتاق باشد. موقعیت فلپ به صورت خودکار تنظیم می شود تا با حالت عملیاتی مطابقت داشته باشد. و مهمترین بخش یک میکرو رایانه داخلی است که جریان هوا را به طور خودکار تنظیم می کند تا دمای اتاق مناسب نگه داشته شود و همچنان نظارت بر آن را نیز داشته باشد. از این رو نتیجه خنک کننده بسیار موثر است.

تهویه مطبوع O’General Split (AC) کیفیت ساخت

این کیفیت ساخت این محصول عالی است. یک محصول با کیفیت خوب چیزی است که ما انتظار داریم هنگام پرداخت مبلغی حق بیمه از چیزی. و این تهویه مطبوع به پایان رسید، هر لبه به درستی به پایان رسید و شما احساس نمی کنید که هر بخشی از آن به نظر می رسد ارزان یا هر چیز. هیچ مشکلی در داخل قطعات وجود ندارد.همانطور که در تمام بررسی ما دریافت کرد، طول عمر این محصول بسیار بالا است که بسیار واضح است که هر بخش داخلی از کیفیت خوب مانند باله های Sturdier، ABS پلاستیکی، اجزای بازدارنده آتش، قطعات ویژه فلزی فولاد فلزی ژاپنی با خاص پوشش پلی اورتان پانل بیرونی که قابل جابجایی است قابل شستشو نیز می باشد. شما می توانید پانل را به راحتی تمیز کنید تا قالب ها و گرد و غبار را کاملا تمیز کنید و این باعث می شود که سیستم تهویه هوا همیشه تمیز شود. همچنین صدای سوزش که توسط استرس ساخته شده توسط برخی از قطعات تولید می شود توسط ساخت و استفاده از رزین نرم در قطعات حذف می شود. واحد بیرونی کامل یک قطعه تولید می شود که به آن یک شکل متحد سازی می دهد و طول عمر خوب را به قطعات دیگر نیز می دهد. همچنین موتورهای Fujitsu Fan خود را روانکاری کرده اند که در باله های آلومینیومی قرار دارند که منجر به افزایش طول عمر موتور می شود.

تهویه مطبوع O’General Split (AC) به نظر می رسد

هنگامی که به نظر می رسد، O’General چیزی است که بسیار چشمگیر نیست. به عنوان یک محصول منحصر به فرد، به نظر می رسد ساده و خوب است و به نظر نمی رسد بد. اما هنگامی که ما با هیتاچی، LG یا سامسونگ مقایسه می کنیم، این جایی است که این شرکت ها به نظر می آیند. من واقعا تعجب می کنم، O’General یک نام تجاری بسیار بزرگ در تولید کنندگان تهویه مطبوع است و آنها همیشه بیش از حد سایه وقتی که می آید به زیبایی محصولات وجود دارد. ممکن است آنها هند را به عنوان بزرگترین مشتری خود و در کشورهای خاورمیانه احساس نکنند، این به نظر ساده فروش بیشتری به دست می آید. با این حال به نظر می رسد که مردم به چه نکاتی توجه نمی کنند، اما زمانی که مردم چیز خوبی برای چیزی پرداخت می کنند، من احساس می کنم برخی از نگاه های بهتر همیشه خوش آمدید.

تهویه مطبوع O’General (AC) مصرف برق

تهویه مطبوع O’General برای اثربخشی قدرت آن مشهور است. آنها واقعا قدرتمند هستند و اگر هزینه پردازش این محصول را پرداخت می کنید، باید این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که این هزینه را در صورت حساب های برق پس از گذراندن یک سال یا دو سال به عنوان مصرف خود بهبود می دهید. و پس از آن این خنک کننده تهویه مطبوع بسیار قدرتمند است که هرگز احساس می کنید این سیستم تهویه مطبوع تمام وقت را اجرا می کند و از این رو شما برای مدت زمان محدود با استفاده از تایمر آن را اجرا می کنید یا به هر حال راحت می شوید و این امر به طور خودکار موجب صرفه جویی در شما خواهد شد. مقدار زیادی از صورتحساب برق بزرگ. به علاوه، EER (نسبت کارایی انرژی) بالای ۱۰ است که به طور خودکار هزینه های انرژی را کاهش می دهد. این موتور دارای موتور DC با راندمان بالا و دارای سیستم تغذیه ای است که به طور کلی باعث افزایش کارایی سیستم تهویه مطبوع می شود.

فروش اینترنتی انواع کولر گازی با تضمین بهترین قیمت و ضمانت اصل از نمایندگی اجنرال برای مشاهده و بررسی اطلاعات و خرید به سایت مراجعه فرمایید

http://www.coolerogeneral.ir

دیدگاهتان را بنویسید