بررسی مشخصات کولر گازی تکامسه

بررسی مشخصات کولر گازی تکامسهReviewed by کولرها on Jan 22Rating: 5.0بررسی مشخصات و اطلاعات کامل کولر گازی اسپلیت تکامسه tecamseh|نمایندگی کولر گازی تکامسهبررسی مشخصات و اطلاعات کامل کولر گازی اسپلیت تکامسه tecamseh در نمایندگی کولر گازی تکامسه

کمپرسور تکامسه

درباره کمپرسو تکامسه 

کمپرسور دستگاهی است که با افزایش فشار سیالات تراکم پذیر مانند گاز، حجم سیستم را کاهش داده و باعث تخلیه آن می شود.

کمپرسور ها دارای ظرفیت های مختلف بر حسب نیاز بوده و با توجه به نحوه عملکردشان در تراکم گاز مبرد به سه نوع پیستونی، دوار و گریز از مرکز تقسیم میشوند. در واقع کار اصلی کمپرسور ها در سیستم های سرمایشی مانند کولر گازی ها و انواع چیلر ها، مکش گاز مبرد از سمت اواپراتور، متراکم کردن گاز و فرستادن آن به سمت کندانس یونیت می باشد که در این فرایند گاز به دلیل تراکم به مایع تبدیل می گردد.

کمپرسور ها را به دو دسته اصلی جابه جایی مثبت (Positive Displacment Compressor) و کمپرسور های دینامیکی (Dynamic Compressor) تقسیم بندی میکنند. انواع کمپرسورهای رایج در بازار شامل کمپرسور های روتاری ( اسکرو و اسکرال )، کمپرسور های رفت و برگشتی ( پیستونی ) ، کمپرسور های سانتریفیوژ و کمپرسور های محوری می باشند.

کمپانی تکامسه میشیگان تولید کننده انواع کمپرسور های هرمتیک جهت مصارف تهویه مطبوع و سرمایش صنعتی می باشد. محصولات شرکت تکامسه به نوآوری های خود مشهور می باشند، همچنین کیفیت محصولات و اعتماد چندین ساله مشتریان به این برند بین المللی، تکامسه را به یکی از پر فروش ترین کمپرسور های صنعت تهویه مطبوع و تبرید تبدیل کرده است.

لطفا جهت مشاوره ، استعلام موجودی و استعلام قیمت انواع مختلف کمپرسیور های برودتی تکامسه با کارشناسان ما در وب سایت تخصصی تاسیسات تماس بگیرید.

ویژگی ها :

نوآوری در ساخت به همراه بازدهی بالا

قابلیت کارکرد با گاز های R22 TR407 و R134

سازگاری با اپلیکیشن های مختلف

بررسی مشخصات و اطلاعات کامل کولر گازی اسپلیت تکامسه در نمایندگی کولر گازی تکامسه

دیدگاهتان را بنویسید