داکت اسپلیت ۴۸۰۰۰اینورتر کم مصرف دایکین daikin

داکت اسپلیت ۴۸۰۰۰اینورتر کم مصرف دایکین daikinReviewed by داکت اسپلیت 48000اینورتر کم مصرف دایکین daikin on Jan 21Rating: 5.0داکت اسپليت يکی از رايجترين سيستم های تهويه مطبوع در سطح جهان بوده و امروزه بطور گسترده ای مورد توجه سازندگان واحد های مسکونی و اداری می باشد.داکت اسپليت يکی از رايجترين سيستم های تهويه مطبوع در سطح جهان بوده و امروزه بطور گسترده ای مورد توجه سازندگان واحد های مسکونی و اداری می باشد. همچنين اين سيستم جزء اقتصادی ترين و به صرفه ترين سيستم های تهويه مطبوع موجود می باشد. داکت اسپلیت دایکین در فضای بالای سقف کاذب ساختمانها بصورت مخفی قرار گرفته و توسط کانالهایی که به آنها متصل می شوند هوای خنک و یا هوای گرم را در فضاهای مختلف واحدهای آپارتمانی بصورت مناسب توزیع می نمایند.قابلیت نصب به صورت عمودی و افقی برای داکت اسپلیت وجود دارد و نصب و راه اندازی آن در مدت زمانی کوتاه انجام می شود.

اکت اسپلیت یکی از رایجترین سیستم های تهویه مطبوع در سطح جهان بوده و امروزه بطور گسترده ای مورد توجه سازندگان واحد های مسکونی و اداری می باشد. همچنین این سیستم جزء اقتصادی ترین و به صرفه ترین سیستم های تهویه مطبوع موجود می باشد.
داکت اسپلیت دایکین در فضای بالای سقف کاذب ساختمانها بصورت مخفی قرار گرفته و توسط کانالهایی که به آنها متصل می شوند هوای خنک و یا هوای گرم را در فضاهای مختلف واحدهای آپارتمانی بصورت مناسب توزیع می نمایند.قابلیت نصب به صورت عمودی و افقی برای داکت اسپلیت وجود دارد و نصب و راه اندازی آن در مدت زمانی کوتاه انجام می شود.

داکت اسپیلت دایکین، هواى تمیز همراه با آسایش و راحتى را در سرتاسر خانه شما به ارمغان مى آورد.تهیه مطبوع کانالى دایکین شامل یک بخش داخلى و یک بخش خارجى به همراه کانال هاى هوا مى باشد.از مزایای داکت اسپلیت دایکین می توان به ظرفیت سرمایشی بالا ، کار کرد بسیار کم صدا ، کم مصرف (اینورتر) ، کمپرسور پر قدرت ، کندانسور و اواپراتور دارای پوشش ضد خوردگی، دارای گاز مبرد R410 ، امکان تهویه چندین فضا ، امکان لوله کشی با متراژ بالا بین یونیت داخلی و خارجی ، استفاده از دمنده های چند سرعته و … اشاره نمود.

داکت اسپلیت دایکین مجهز به تکنولوژی فوق کم صدا (Super Silent) ، تکنولوژی هوشمند که می تواند براساس دمای اتاق و فضا ، میزان مصرف و بار دستگاه را نیازسنجی کند.

تکنولوژیDry Program این دستگاه می تواند در مناطق شرجی رطوبت هوا را از بین ببرد . تکنولوژیPower Full این دستگاه می تواند بدون مصرف بار اضافی برق ، در استارت اولیه قدرت دستگاه را افزایش داده و پس از رساندن دما به حد دلخواه شما ، در حالت Standby فعالیت نماید

برای دیدن قیمت و محصولات وخرید اینترنتی به سایت مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید