سرمایش و گرمایش در کولر گازی اسپلیت

سرمایش و گرمایش در کولر گازی اسپلیتReviewed by کولر وستن ایر on Jun 2Rating: 5.0سرمایش و گرمایش در کولر گازی اسپلیت | نمایندگی فروش کولر گازی وستن ایر02133518902-3 ☎ بررسی نحوه سرمایش و گرمایش در کولر گازی اسپلیت و سیستم های تهویه مطبوع در نمایندگی فروش کولر گازی و داکت اسپلیت وستن ایر Westen Air,

کولر گازی وستن ایر

سرمایش و گرمایش در کولر گازی اسپلیت

اگر درجه حرارت در محل زندگی شما بالاست، احتمالا می خواهید ترکیبی از گرما در زمستان و سرما در تابستان را داشته باشید. با توجه به سوابق آب و هوایی جدید در ایران و بالا رفتن دما و آلودگی های شهری ، با انتخاب و راه اندازی کولر گازی و تهویه مطبوع جدیدی در خانه می توانید منزل خود را به یک مکان با هوایی مطبوع در طول روز و شب تبدیل کنید.

فناوری های پیشرفته و جدید در کولر گازی و تهویه مطبوع هوا و مجموعه ای از ویژگی های هوشمند به این معنی است که شما می توانید بیشتر از قبل از گرماو خنکی لذت ببرید و همچنین از هوایی بدون آلاینده لذت ببرید. شما برای کنترل دمای بالا ، ساخت هوایی با کیفیت ، صرفه جویی در هزینه و طراحی مدرن داخلی می توانید یکی از سیستم ها را انتخاب کنید.

سیستم های گرمایش و خنک کننده چگونه کار می کنند ؟

اکثر سیستم های تهویه مطبوع جدید دارای تکنولوژی چرخه معکوس هستند. این بدان معنی است که شما می توانید خانه خود را گرم و سرد کنید.در واقع، هر تهویه مطبوع در برند بوش هر دو گزینه گرمایش و خنک کنندگی را ارائه می دهد.

این شامل سیستم اسپلیت دیواری ، سیستم های داکت اسپلیت کانالی ، پرتابل ، سقفی کاستی و یا پرتابل می شود که بسته به ضرورت که آیا می خواهید دمای را فقط در یک اتاق یا در کل خانه تان کنترل کنید و یا محل و امکانات نصب محدود و همچنین هزینه خرید در نظر گرفته شده ، یکی از آنها را انتخاب کنید.

در زمستان گرم است

شما شگفت زده خواهید شد که بتوانید حتی در هوای سرد زمستان گرما را درون خانه خود داشته باشید. فن آوری چرخه معکوس بوش این گرما را از هوای بیرون جذب می کند تا فضایی دلپذیر در داخل را ایجاد کند.

تنظیم راحت است بنابراین شما فقط از گرمایی که می خواهید لذت می برید و به جای استفاده از انرژی گرمایی از هوای خارج برای ایجاد گرما در داخل استفاده می کنید. زندگی در شهرهای بسیار سرد را با تهویه مطبوع بوش می توان پوشش داد . گرمادهی در سیستمهای ما به نوعی است که حتی اگر به دمای منفی ۱۰ درجه سانتیگراد برسد، همچنان فعال باقی می ماند و گرم می شود.

در تابستان سرد است

همانطور که درجه حرارت در فصول سال افزایش می یابد، یک سیستم تهویه مطبوع چرخش معکوس بوش گرما را از هوای داخل محیط جذب می کند و آن را در خارج از منزل خارج می کند و هوای خانه شما را بسیار مناسب زندگی می کند.

اگر شما در مناطق گرم هستید، شما دوست خواهید داشت که تکنولوژی پیشرفته بوش منزل شما را واقعا خنک کند. به یاد داشته باشید، هوا سرد سنگین تر از گرم است. بنابراین، هنگامی که شما به دنبال موقعیت ایده آل برای سیستم تهویه مطبوع خود هستید، محل نصب پنل را با توجه به استفاده از سرما و گرمای کولر گازی و اینکه کدام حالت برای شما مهم تر است انتخاب کنید.

نمایندگی فروش کولر گازی وستن ایر

دیدگاهتان را بنویسید