شماره حساب

شماره حساب|نحوه خرید از ما

برای خرید از سایت می توانید از طریق کارت های شبکه شتاب آنلاین پرداخت نمایید،و یا از طریق انتقال وجه کارت به کارت و یا واریز وجه به شماره حساب های منوی سایت و تماس با شماره تلفن های ۰۲۱۳۳۵۱۸۹۰۲ و ۰۲۱۳۳۵۱۸۹۰۳ اقدام به خرید نمایید.

آدرس: سه راه امین حضور خیابان ایران بازاربزرگ امیرکبیر طبقه ۱ پلاک ۱۲۴۲     مدیر: محمد فرح بخش خامنه

 

شماره حساب

چگونه می توانم برای خرید به این سایت اعتماد کنم؟

با سپاس از توجه شما مشتری گرامی، شما می توانید برای خرید به سایت ما اطمینان نمایید زیرا:

۱-  فروشگاه کولرها دارای لینک خرید به سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

شما می توانید با کلیک بر روی لوگوی نماد الکترونیکی درج شده در این سایت ها، مجوز تجارت الکترونیک صادر شده از سوی دولت را مشاهده نمایید که همگی این نماد ها به نام مدیریت آقای محمد فرحبخش خامنه اخذ شده است

۲- این سایت ها دارای مجوز درگاه پرداخت الکترونیکی از بانک های صادرات ایران، اقتصاد نوین و کشاورزی می باشد. وجود درگاه پرداخت الکترونیک در سایت به منزله تائید صحت کسب و کار از سوی بانک های کشور می باشد.

۲-  فروشگاه کولرها دارای ۱۸ حساب جاری در بانک های مختلف کشور می باشد.مشتری می تواند با استعلام شماره حساب جاری یا شماره کارت های درج شده، از طریق بانک ها به صحت کارکرد صحیح و مطمئن صاحبان حساب ها مطمئن شود.

۳- فروشگاه کولرها دارای آدرس و شماره تلفن محل کسب و کار است که می توانید با مراجعه حضوری یا استعلام از مخابرات و اداره پست از صحت اطلاعات درج شده در سایت اطمینان حاصل نمایید.

نماد الکترونیکی چیست؟

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی زیرمجموعه وزارت صنایع با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، به صورت مستمر تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.