چگونه کولر گازی انتخاب کنیم کولر گازی اجنرال ogeneral

چگونه کولر گازی انتخاب کنیم کولر گازی اجنرال ogeneralReviewed by کولرها on Apr 13Rating: 5.0چگونه کولر گازی انتخاب کنیم کولر گازی اجنرال ogeneralخنک سازی طبیعی برای ساختمان های تجاری مانند سوپر مارکت ها، هتل ها، انبارها، ساختمان های اداری و موسسات مانند بیمارستان ها، خانه های پرستاری، کلیساها و مدارس ایده آل است.

 کولر گازی اجنرال OGENERAL

خنک سازی طبیعی برای ساختمان های تجاری مانند سوپر مارکت ها، هتل ها، انبارها، ساختمان های اداری و موسسات مانند بیمارستان ها، خانه های پرستاری، کلیساها و مدارس ایده آل است. راندمان بالا، تجهیزات خنک کننده گاز، همچنین انتخاب خوبی برای کارخانه ها و سایر امکانات صنعتی می باشد.

 

سه نوع اساسی سیستم های خنک کننده گاز در دسترس هستند: جذب، موتور محرک و خشک کن..

 

سیستم های جذب سیستم های

خنک کننده جذب به چرخه ی تراکم و تبخیر برای تولید خنک کننده متکی هستند. فرایند جذب به وسیله یک منبع گرما به جای یک کمپرسور مکانیکی، مانند آنچه در چیلرهای الکتریکی استفاده می شود، هدایت می شود. سیستم های جذب به عنوان چیلرها یا چیلر / بخاری در دسترس هستند و ممکن است توسط یک مشعل گاز یا به طور غیر مستقیم بوسیله یک منبع گرمای دیگر (مانند گرمازدایی از یک سیستم تولید همگن یا فرایند صنعتی) بوجود آید. این سیستم ها تا حد زیادی مصرف برق و تقاضای پیک را کاهش می دهد. علاوه بر این، سیستم های جذب دارای چند بخش متحرک و نیاز به نگهداری بسیار کمی هستند.

 

سیستم های تخلیه کننده سیستم های

تخلیه کننده کمک می کند تا سطح رطوبت را با رطوبت از هوا کنترل کند. این سیستم ها مناسب برای سوپرمارکت ها، سالن های بهداشت، هتل ها، رستوران ها و دیگر امکانات که نیاز به سطوح رطوبت کم دارند مناسب است. انرژی خنک برای هوای مرطوب نسبت به هوای خشک تر، طول می کشد. با حذف رطوبت، سیستم خشک کن کار می کند در کنار سیستم خنک کننده و هزینه های خنک کننده مشتری را کاهش می دهد. این فرایند همچنین امکان کنترل جداگانه دما و رطوبت را فراهم می کند.

فروش اینترنتی کولر گازی اجنرال

فروش اینترنتی انواع کولرگازی با تضمین بهترین قیمت و ضمانت اصل از نمایندگی اجنرال  برای مشاهده و بررسی اطلاعات و خرید به سایت مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید