کولر گازی ایستاده تی سی ال ۹۰۰۰۰

کولر گازی ایستاده تی سی ال ۹۰۰۰۰Reviewed by کولرها on Oct 4Rating: 5.0خرید کولر گازی ایستاده تی سی ال ۹۰۰۰۰ ارزانخرید کولر گازی ایستاده تی سی ال 90 هزار ارزان قیمت با گارانتی معتبر, بررسی مشخصات فنی و مشاهده کاتالوک و لیست قیمت کولر گازی تی سی ال , tcl , کولر ایستاده 90000 تی سی ال

کولر گازی و اسپلیت ۹۰ هزار ایستاده تی سی ال TCL

مشخصات کلیدی

  • گرید انرژی B

  • سرمایشی و گرمایشی

  • گاز R22

  • مخصوص مناطق معتدل

کولرهای گازی ایستاده تی سی ال ۹۰۰۰۰ به گونه‌ای طراحی شده که می‌توان از آن در سالن‌های بزرگ، ساختمان‌های اداری و تجاری و در کارخانجات استفاده کرد. با طراحی جدیدی که بر روی فن این دستگاه تعبیه شده، تولید سرما و گرما از دستگاه با صدای بسیار کم و عملکرد آرامی همراه است. اسپیلت ایستاده تی سی ال با استفاده از گاز R22 جریان هوای گرم و سرد را در سراسر سالن ایجاد می‌کند. اجزای تشکیل دهنده کولر گازی ایستاده مدل TAC-90FHER/US شامل دو یونیت داخلی و خارجی است که پنل داخلی در فضای داخلی ساختمان بدون جابه‌جایی قرار می‌گیرد و یونیت خارجی در فضای بیرونی نصب می‌گردد.

tcl امروزه توانسته است با ویژگی هایی چون کیفیت ساخت بالا ، قدرت بالا و خدمات پس از فروش خوب سهم عمده ای از بازار را در بر گیرد و به یکی از برند های مطرح روز دنیا تبدیل شود.برند تی سی ال که در زمینه تولید کولر گازی نیز فعالیت میکند با ارائه دستگاه های تهویه مطبوع در ظرفیت های مختلف مناسب با متراژ های گوناگون و همینطور کولر گازی های پنجره ای و پرتابل توانسته است میزان رضایتمندی مشتریان را تا حد بسیار زیادی کسب نماید.

نمایندگی فروش کولر گازی تی سی ال

 

دیدگاهتان را بنویسید