کولر گازی توشیباtoshiba 18000 مدل RAS-18NKHP-E

توشیبا با قرار دادن امکانات ویژه در کولر گازی ۱۸۰۰۰ کارایی دستگاه را به چنیدین برابر رسانده و مصرف انرژی را بسیار پایین اورده است. یکی از امکانات مهم این کولر گازی فیلتر بهداشتی می باشد که با روشن شدن کولر مقدار گرد و غبار یا باکتری موجود در هوا را به خود جذب می کند و در طول شبانه روز همواره هوای پاکیزه و سالمی به گردش در می اید. توشیبا در ساخت این کولر گازی ۱۸۰۰۰ تایمر ۲۴ ساعته را به کار برده است که با وجود آن می توانید به دلخواه تا ۲۴ ساعت زمان خاموش شدن یا روشن شدن کولر را تعین کنید تا کولر گازی به صورت خودکار خاموش و روشن شود. در زمان هایی که هوا بسیار گرم است و تازه کولر را روشن کرده اید نیز می توانید حالت خنک کنندگی سریع را فعال نمایید تا خیلی سریع تر از حالت معمول هوا خنک شود

برد الکترونیکی دی سی اینورتر قادر است مصرف کلی و کمپرسور تروپیکال اسپلیت توشیبا را تا بیش از ۶۵ % بهبود ببخشد.

استارت روشن شدن کمپرسور حاره ای توشیبا در ظرفیت بی تی یو ۱۸۰۰۰ تنها ۶٫۵ آمپر مصرف برق دارد همچنین این کولر گازی دارای گرید مصرف انرژی ++A و استاندارد جهانی الایندگی یورو۶ است.

شبکه پرتاب کننده جریان باد در کولر گازی توشیبا تماما هوشمند میباشد همچنین شبکه بیرونی تقسیم هوای پنل توانایی چرخش در چهار جهت اصلی رابه کمک ریموت کنترل داراست.

سری جدید اسپلیت اینورتر توشیبا در ظرفیت های بی تی یو ۱۲۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰ به بازارهای جهانی عرضه گردیده است.

برای خرید اینترنتی و مشاهده قیمت و محصولات کولر گازی به سایت ما مراجعه فرمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید