کولر گازی toshiba توشیبا ۱۸۰۰۰ مدل RAS-18SKV-E

کولر گازی toshiba توشیبا ۱۸۰۰۰ مدل RAS-18SKV-EReviewed by کولرها on Feb 4Rating: 5.0کولر گازی toshiba توشیبا 18000 مدل RAS-18SKV-Eاز دیگر فاکتور های مهم در کولر گازی میزان مصرف انرژی آنهاست که با استفاده از برچسب انرژی می توانید راندمان دستگاه را با توجه به انرژی مصرفی مشخص کنید. کمپرسور اینورتر و معمولی تاثیر مستقیم بر مصرف انرژی کولر های گازی دارد.

اسپلیت و کولرگازی با معیار های متفاوتی رده بندی می شوند از جمله شکل ظاهری که شامل مدل های دیواری، کاستی سقفی، زمینی (شبیه فن کوئل زمینی) ، ایستاده ، پرتابل یا قابل حمل و پنجره ای که دو مورد آخر بصورت یکپارچه می باشند.

معیار دیگر ظرفیت سرمایش و گرمایش کولر گازی می باشد که در کمترین حالت نزدیک به ۷۰۰۰ BTU بوده که برای فظای تا ۱۰ متر قابلیت سرمایش و گرمایش را دارد.

این ظرفیت در بالاترین حد مربوط به کولر های ایستاده بوده که ۱۰۰٫۰۰۰ btu می باشد و برای خنک کردن سالن ۲۰۰ متریکافی میباشد.در ظرفیت های معمول اسپلیت های دیواری، ۹۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۱۵مترمربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر)، ۱۲۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۳۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر)، ۱۸۰۰۰BTU مناسب برای فضای تا ۴۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر)، ۲۴۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۶۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۷ متر) می باشند.

از دیگر فاکتور های مهم در کولر گازی میزان مصرف انرژی آنهاست که با استفاده از برچسب انرژی می توانید راندمان دستگاه را با توجه به انرژی مصرفی مشخص کنید. کمپرسور اینورتر و معمولی تاثیر مستقیم بر مصرف انرژی کولر های گازی دارد.

وجود فیلترهای ضد آلرژی، ضد آنفولانزا، ضد ویروس و ضد گرد و غبار همچنین میتواند فاکتور دیگری در انتخاب محصولات باشد.

برای خرید اینترنتی و مشاهده قیمت و محصولات به سایت ما مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید